Olivier Rousteing, Balmain kūrybinis direktorius ir “L’Oréal” turi tą pačią visuotinę idėją, kad grožis yra visiems ir kiekvienam asmeniškai. Nėra vieningo ir unikalaus grožio modelio, bet begalė įvairaus grožio formų.

Taigi šios kompanijos pristato naują Paryžiaus grožio viziją pasauliui su trimis skirtingomis įstorijomis „Rock“, „Glamazone“ ir „Couture“, kiekviena jų pasakojama keturiomis lūpdažių spalvomis, taigi iš viso šią kolekciją sudaro dvylika  Color  Riche lūpdažių, sukurtų komplimentuoti skirtingus odos tonus.

Pabandymui išsirinkau po vieną atspalvį iš kiekvienos šios linijos serijos. Taigi įsigyjau „Instinct“ (iš „Glamazone“ serijos), „Confession“ (iš „Cotoure“ serijos) bei „Legend“ (iš „Rock“ serijos).

Tiesa, Lietuvoje šių lūpdažių įsigyti kol kas nėra galimybės, tad juos teko siųstis iš www.feelunique.com,

vieno lūpdažio kaina šiame puslapyje- €15.59, lūpdažio kiekis- 4.2g.

„Instinct“  apibdinčiau kaip kreminės tekstūros samaninę spalvą, savyje turinčią mikro blizgučių suteikiančio lūpdažiui subtilaus spindesio. Mano akimis tai yra ‚nešiojama‘ žalia, tiesa, iškart galiu išduoti, jog ši spalva yra mano favoritė.

Ši spalva nėra ‚pilno dengimo‘, tačiau sluoksniuojant galima pasiekti rezultatą, kuomet natūrali lūpų spalva pro lūpdažį ‚neprasimuša‘. Tekstūra yra kreminė ir drėkinanti, dengiasi itin lengvai (Nors firma visus lūpdažius apibūdina kaip matinius).

Tiesa ši žalia pakuotė taip pat mano favoritė, joje labiausiai išryškėja ‚marmūrinis efektas‘, o pati spalva yra labai vaiski.

„Confession“  pavadinčiau saugiausia pasirinkta spalva, tai neautraliausia šios serijos atspalvis. Spalvą  apibūdinčiau kaip šilto tono persikinę. Tai matiškiausias lūpdažis iš šių, mano bandytų, taip pat ir ‚pilniausio dengimo‘.

Dažniausiai tokias spalvas stengiuosi apeiti, nes esu labiau šaltų tonų mėgėja, tačiau ši spalva, kaip bebūtų keista, manęs pernelyg neišgąsdino ir drįsčiau teigti jog neatrodė tragiškai, taigi tai man leidžia daryti išvada, kad šis atspalvis turėtų tikti tikrai daugeliui.

Pakuotė- juoda, būtent šis įpakavimas mažiausiai atskleidžia ‚marmūrinį efektą‘, kuris vyrauja šioje kolekcijoje.

„Legend“.  Mane pažįstantys iškart pasakytų, kad būtent ši spalva yra ‚mano puodelis arbatos‘. Šalto tono pilkšvai rusva, turinti šiek tiek violetinės savyje. Drįsčiau sakyti, kad tai šiuo metu labai populiari spalva, taip sakant selfis „Instagrame“ su šiuo lūpdažiu būtų gerai ‚sulaikintas‘

Formulę apibūdinčiau kaip viduriuką tarp „Instinct“ ir „Confession“, tai yra vidutinio dengimo, kreminis lūpdažis.

Pakuotė- karališko mėlynumo, atrodanti itin prabangiai.

Bendrai kalbant apie produktų įpakavimą, forma ir pakuotės ‚sunkumas‘ yra lygiai toks pats, kaip ir visų kitų Color Riche lūpų dažų, tačiau pats dizainas ir spalvos tikrai sukuria prabangos pojūtį, o BALMAIN užrašas ant kiekvieno lūpdažio sienelės verčia pasijusti, tarsi priklausytum elitui, kuris net einant į už kampo esančią  parduotuvę (nors kaži ar toks elitas pats eina į parduotuves, paprastiesiems mirtingiesiems to nesužinot), lūpas dažo prabangos ženklo lūpdažiu.

Taip pat šie lūpdažiai turi tą patį, visiems gerai pažįstamą, L‘orea lūpdažių kvapą, kuris yra tas tikrasis, senasis kosmetikos kvapas, jis man primena vaikystę ir mano mamos lūpdažius. Nieko prieš šį kvapą neturiu.

3 komentarai

Parašykite komentarą

Jūsų el. paštas nebus viešinamas. Privalomi laukai pažymėti *

Post comment